Diumenge, 14 de juliol de 2002 
IX Cursa Ultrafons Andorra 2002 - 15 Km
Campionat Andorra - 10 Km (només andorrans)

Cronometratge Oficial Cronometratge exacte

Classificació general


LlocGNom_Cognoms                        Sx T_Final   mKm    Cat  LloCat NomClub                             
1    Benjamin Rotich                       50:03     3:21   M1   1      KENYA                               
2    Hillary Koech                         51:19     3:26   M1   2      KENYA                               
3    Driss Lakhouaja                       51:37     3:27   M1   3      FILA DOMINGO CATALAN                
4    Sebastia Panga                        52:21     3:30   M1   4      TANZANIA                            
5    Mustafha Yoines                       53:35     3:35   M1   5                                          
6    Mustafha Khoyaalei                    56:31     3:46   M1   6                                          
7    Omar Madin                            57:30     3:50   M1   7                                          
8    Alfons Lopez Pera                     57:46     3:51   M1   8      C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
9    Bernat Monter Prat                    57:52     3:52   M1   9                                          
10   Mustafha Touquet                      58:10     3:53   M1   10                                         
11   Dahmani Abderrahim                    59:32     3:59   M2   1      UNIO COLOMENCA D'ATLETISME          
12   Hassan Issa                           1:00:18   4:02   M1   11                                         
13   Francesc Jove Riart                   1:01:33   4:07   M1   12     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
14   Mohamed Azdaou                        1:01:51   4:08   M1   13     UNIO COLOMENCA D'ATLETISME          
15   Jalal Abderrahim                      1:02:43   4:11   M1   14                                         
16   Jacinto Martinez Martinez             1:03:06   4:13   M2   2      S.D. CORRECAMINOS                   
17   Albert Comelles                       1:03:40   4:15   M1   15                                         
18   Ricard Verge Berrar                   1:04:00   4:16   M1   16                                         
19   Xavier Riera Cort                     1:04:19   4:18   M1   17     MAIMAKANSU                          
20   Viola Bor                          F  1:05:07   4:21   F1   1      KENYA                               
21   Victor Lema                           1:05:37   4:23   M1   18                                         
22   Jose Manuel Miranda Fonthina          1:05:54   4:24   M2   3      C.A. VALLS D'ANDORRA                
23   Jordi Padrosa Gaset                   1:06:09   4:25   M1   19     MAIMAKANSU                          
24   Esteefania Jimenez                 F  1:06:16   4:25   F1   2      C.A. VALLS D'ANDORRA                
25   Jordi Royo Lozano                     1:06:20   4:26   M1   20     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
26   Jordi Magdaleno Riberaigua            1:06:32   4:27   M1   21     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
27   Albert Novell Casadesus               1:06:50   4:28   M2   4      ALMACELLES ATLETICA G.E.            
28   Francesc MuÑoz Guirao                 1:07:42   4:31   M2   5      C.N. MOLINS DE REI                  
29   Manuel Lopez Ramos                    1:08:34   4:35   M1   22     DOMINGO CATALAN FILA                
30   Jesus Sanchez Fernandez               1:08:45   4:35   M1   23                                         
31   Xavier Torrabias Rodas                1:08:49   4:36   M1   24                                         
32   Vicente Romero Colas                  1:08:52   4:36   M3   1      ATLETIC RUNNING                     
33   Francisco Palacios Palomo             1:09:24   4:38   M4   1      GRUP FONDISTES BELLAVISTA           
34   Xavier Carracedo Mestres              1:10:30   4:42   M1   25     C.N. SABADELL                       
36   Teresa Fort                        F  1:10:55   4:44   F2   1      CLUB ATLETIC VIC                    
35   Juan Ramon Moya                       1:10:55   4:44   M1   26     C.A. VALLS D'ANDORRA                
37   Samuel Herrero Edo                    1:11:28   4:46   M1   27     MAIMAKANSU                          
38   David Lara Alonso                     1:11:39   4:47   M1   28     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
39   Juan Comas Oriol                      1:11:53   4:48   M2   6      ACESA                               
40   Francesc Jove March                   1:12:11   4:49   M2   7      C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
41   Joan Mas Cabot                        1:12:20   4:50   M2   8      MAIMAKANSU                          
42   Juana Ma Rincon Diaz               F  1:12:21   4:50   F2   2      MAIMAKANSU                          
43   Francisco Camacho CabaÑo              1:12:43   4:51   M1   29                                         
44   Marta Mons Genisans                F  1:12:52   4:52   F1   3      MAIMAKANSU                          
45   Xavier Comas Miret                    1:13:13   4:53   M1   30     ACESA                               
46   Joaquin Sainz Martinez                1:14:16   4:57   M3   2      SERRA MARINA ALELLA                 
47   Jaume Gimeno Juan                     1:14:59   5:00   M2   9                                          
48   Ramon Berruezo Perez                  1:15:30   5:02   M3   3      GRUP FONDISTES BELLAVISTA           
49   Josep Maria Reig Morell               1:15:34   5:03   M3   4                                          
51   Marcela Sanchez Valiente           F  1:16:15   5:05   F1   4      FILA DOMINGO CATALAN                
50   Joan Guimet Murcia                    1:16:15   5:05   M3   5      JUDO YAWARA                         
52   Rossend Torello Casas                 1:16:46   5:07   M2   10                                         
53   Manel Lopez Osete                     1:17:38   5:11   M1   31                                         
55   Eduard Montane Socias                 1:18:03   5:13   M2   11                                         
54   Juan Barros NuÑez                     1:18:03   5:13   M1   32     ACESA                               
56   Josep Farres Espinas                  1:18:56   5:16   M3   6      MAIMAKANSU                          
57   Jordi Insa Hernandez                  1:19:09   5:17   M1   33     JUDO YAWARA                         
58   Didac Martinez Martinez               1:19:23   5:18   M2   12     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
59   Enrique Rubio Echeveste               1:19:23   5:18   M2   13     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
60   Emilio Ayala Calvo                    1:19:32   5:19   M3   7      JUDO YAWARA                         
61   Reinaldos Jimenez Sanchez             1:19:32   5:19   M1   34                                         
62   Manuel Lozano Sola                    1:20:00   5:20   M1   35                                         
63   Jose Domenech Egea                    1:20:24   5:22   M2   14     GRUP FONDISTES BELLAVISTA           
64   Lorenzo Robledillo Romero             1:20:32   5:23   M1   36     MAIMAKANSU                          
65   Emi Vaquero Sanchez                F  1:21:05   5:25   F3   1      FILA DOMINGO CATALAN                
66   Fernando Fernandez Sabate             1:21:06   5:25   M1   37                                         
67   Antoni Martin Caila                   1:21:18   5:26   M2   15                                         
68   Joan Payan Vela                       1:21:22   5:26   M2   16     OLIMPIC MANLLEU                     
69   Albert Gutierrez Gallemi              1:21:50   5:28   M1   38     MAIMAKANSU                          
70   Maria Jose Martinez Farres         F  1:22:19   5:30   F1   5      MAIMAKANSU                          
71   Jose Fernando Alamilla Melero         1:22:50   5:32   M3   8      CLUB L'AIRE                         
72   Rafael Salinas Parra                  1:23:36   5:35   M3   9      ATLETIC RUNNING                     
73   Blai Redondo Del Viejo                1:23:56   5:36   M1   39     MAIMAKANSU                          
74   Robert Millet Ingles                  1:24:14   5:37   M1   40     ACESA                               
75   Jose Leones Caro                      1:24:14   5:37   M1   41     ACESA                               
76   Marcelino Alonso Martin               1:24:47   5:40   M2   17     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
77   Miquel PeÑa Pitard                    1:25:06   5:41   M2   18     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
78   Alejandro Calamardo Carbonell         1:25:07   5:41   M1   42     ACESA                               
79   Iolanda Darnaculleta Llorens       F  1:25:50   5:44   F1   6                                          
80   Mario Garcia Guerrero                 1:25:57   5:44   M2   19     MAIMAKANSU                          
81   Jose Manuel Gomez Saucedo             1:26:10   5:45   M3   10     MAIMAKANSU                          
82   Sin Datos Del Dorsal                  1:26:50   5:48   M1   43                                         
83   Eulalia Pujol Gomez                F  1:27:04   5:49   F1   7                                          
87   Marta Olivero Serrat               F  1:27:12   5:49   F2   3      MAIMAKANSU                          
86   Jose Luis Abreu Leon                  1:27:12   5:49   M3   11     MAIMAKANSU                          
84   Marta Casas Junqueras                 1:27:12   5:49   M1   44     MAIMAKANSU                          
85   Maria Del Mar Parra Parejo         F  1:27:12   5:49   F1   8      MAIMAKANSU                          
88   Xavier Gonzalez Serrano               1:27:42   5:51   M1   45                                         
89   Cesar Amigo Ros                       1:27:50   5:52   M1   46                                         
90   Marti Vilaseca Morla                  1:27:54   5:52   M2   20                                         
91   Josep Pere Aymerich Alrich            1:27:56   5:52   M1   47                                         
92   Miquel Coll Pujol                     1:27:57   5:52   M2   21                                         
93   Ramon Boldu Torne                     1:29:29   5:58   M2   22                                         
94   Ivan Barragan                         1:29:29   5:58   M1   48                                         
95   Gonzalo Rodriguez Parra               1:30:08   6:01   M1   49                                         
96   Carmen Martin Barros               F  1:30:57   6:04   F2   4                                          
97   Eladio Lage Canal                     1:31:14   6:05   M1   50     CLUB ATLETIC BERGA                  
99   Antonio Palazon Molina                1:32:06   6:09   M3   13                                         
98   Gonzalo Garcia Rubio                  1:32:06   6:09   M3   12     MAIMAKANSU                          
100  Joaquim Lopez Sanchez                 1:32:29   6:10   M4   2                                          
101  Magic Dorsal                          1:33:45   6:15   M2   23     J. A. CASTELLBISBAL                 
102  Maria Del Mar Garcia Taviro        F  1:34:10   6:17   F1   9      MAIMAKANSU                          
103  Francesc Garrido Fernandez            1:35:48   6:24   M2   24     C.A. DOMINIQUES-PRYCA               
104  Quim Boixet Marti                     1:35:48   6:24   M1   51     MAIMAKANSU                          
105  Miguel Lopez Parra                    1:36:39   6:27   M3   14     MAIMAKANSU                          
106  Salvador Carbonell Arnau              1:37:52   6:32   M3   15     MAIMAKANSU                          
107  Antonio Gutierrez Bujalance           1:37:52   6:32   M3   16     MAIMAKANSU                          
108  Coral Marti Perez                  F  1:38:55   6:36   F1   10     MAIMAKANSU                          
109  Juame Llibre Pous                     1:38:55   6:36   M3   17     MAIMAKANSU                          
110  Ivo Javier Parraga Coll               1:39:17   6:38   M1   52                                         
111  Manel Pinillos Tremosa                1:39:58   6:40   M3   18     A.A. XAFATOLLS DE MOLLERUSSA        
112  Miguel Garcia Chueca                  1:40:08   6:41   M2   25                                         
113  Ricardo Verge Inestrosa               1:40:37   6:43   M3   19                                         
114  Joan Guanyarens Calvet                1:41:05   6:45   M4   3      C.A. TARRAGONA                      
115  Diego Sabio                           1:44:39   6:59   M1   53                                         
116  Marcelino Olivares Rodriguez          1:44:39   6:59   M2   26     C.A.A.DOVAL ANDORRA                 
117  Estela Gomez Gimeno                F  1:46:58   7:08   F1   11     MAIMAKANSU                          
118  Jose Miguel De Pablo Bribian          1:48:33   7:15   M1   54     C.A. IGUALADA                       
119  Marta Tarres Call                  F  1:53:23   7:34   F1   12     C.A. DOMINIQUES-PRYCA               
120  Jacinta Lizarte Yeste              F  1:53:23   7:34   F2   5      C.A. IGUALADA                       
Resultats Any 2002 Cursa 15 Km
Resultats Any 2002 cursa infantil
Resultats any 2001
Resultats any 2000
Resultats any 1999
Resultats cursa popular Dia Olímpic - 17 juny 2001
C.A.A.D. Andorra